BOYS
1. Omaha Creighton Prep - 404
2. Lincoln East - 318
3. Lincoln Southwest - 232
4. Omaha Westside - 193
5. Millard North - 153
6. Millard South - 124
7. Lincoln Pius X - 118
8. Lincoln Northeast - 96
9. Elkhorn - 88
10. Omaha Central - 79
11. Norfolk - 74
12. Omaha Skutt/Elkhorn Mt. Michael - 73.5
13. Fremont - 68
14. North Platte - 52.5
15. Papillion-LaVista/Papillion-LaVista South - 49
16. Millard West - 40
17. Lincoln Southeast - 33
18. Gretna/Gretna East - 26
18. Kearney - 26
20. Scottsbluff/Gering - 19
21. Omaha Brownell-Talbot/Concordia/Roncalli/Mercy - 10
22. Hastings - 8
23. Lincoln North Star - 5
24. Lincoln High - 4
24. Omaha Burke - 4
26. Lincoln Standing Bear - 3
27. McCook - 2
Diving
1. David Hatt, Lincoln Pius X
50 Yard Freestyle
1. Aidin Kolb, Lincoln Southwest - 20.66
100 Yard Butterfly
1. Evan Niemeyer, Omaha Creighton Prep - 49.74
100 Yard Freestyle
1. Ryan Mendlick, Omaha Creighton Prep - 46.17
100 Yard Backstroke
1. Aidin Kolb, Lincoln Southwest - 50.01
100 Yard Breaststroke
1. Nikolas Keuser, Millard South - 54.85
200 Yard Freestyle
1. Jadeon Carter, Lincoln East - 1:41.20
200 Yard Individual Medley
1. Drayton Beber, Omaha Creighton Prep - 1:51.03
200 Yard Medley Relay
1. Omaha Creighton Prep - 1:31.75
200 Yard Freestyle Relay
1. Omaha Creighton Prep - 1:23.26
400 Yard Freestyle Relay
1. Omaha Creighton Prep - 3:04.23
500 Yard Freestyle
1. Jadeon Carter, Lincoln East - 4:35.12
1. Omaha Creighton Prep - 404
2. Lincoln East - 318
3. Lincoln Southwest - 232
4. Omaha Westside - 193
5. Millard North - 153
6. Millard South - 124
7. Lincoln Pius X - 118
8. Lincoln Northeast - 96
9. Elkhorn - 88
10. Omaha Central - 79
11. Norfolk - 74
12. Omaha Skutt/Elkhorn Mt. Michael - 73.5
13. Fremont - 68
14. North Platte - 52.5
15. Papillion-LaVista/Papillion-LaVista South - 49
16. Millard West - 40
17. Lincoln Southeast - 33
18. Gretna/Gretna East - 26
18. Kearney - 26
20. Scottsbluff/Gering - 19
21. Omaha Brownell-Talbot/Concordia/Roncalli/Mercy - 10
22. Hastings - 8
23. Lincoln North Star - 5
24. Lincoln High - 4
24. Omaha Burke - 4
26. Lincoln Standing Bear - 3
27. McCook - 2
Diving
1. David Hatt, Lincoln Pius X
50 Yard Freestyle
1. Aidin Kolb, Lincoln Southwest - 20.66
100 Yard Butterfly
1. Evan Niemeyer, Omaha Creighton Prep - 49.74
100 Yard Freestyle
1. Ryan Mendlick, Omaha Creighton Prep - 46.17
100 Yard Backstroke
1. Aidin Kolb, Lincoln Southwest - 50.01
100 Yard Breaststroke
1. Nikolas Keuser, Millard South - 54.85
200 Yard Freestyle
1. Jadeon Carter, Lincoln East - 1:41.20
200 Yard Individual Medley
1. Drayton Beber, Omaha Creighton Prep - 1:51.03
200 Yard Medley Relay
1. Omaha Creighton Prep - 1:31.75
200 Yard Freestyle Relay
1. Omaha Creighton Prep - 1:23.26
400 Yard Freestyle Relay
1. Omaha Creighton Prep - 3:04.23
500 Yard Freestyle
1. Jadeon Carter, Lincoln East - 4:35.12