CLASS A
A-1
Millard West 9, Lincoln Northeast 4
Kearney 6, Millard North 5
Final: Kearney 4, Millard West 2
A-2
Elkhorn South 10, Omaha Northwest 0
Papillion-LaVista 10, Omaha Burke 3
Final: Elkhorn South 9, Papillion-LaVista 4
A-3
Millard South 6, Papillion-LaVista South 0
Lincoln East 4, Omaha Central 3
Final: Millard South 6, Lincoln East 0
A-4
Gretna 7, Norfolk 0
Omaha Westside 8, Columbus 2
Final: Gretna 3, Omaha Westside 2
A-5
Omaha Creighton Prep 4, Bellevue East 3
Grand Island 6, Bellevue West 2
Final: Grand Island 6, Omaha Creighton Prep 4
A-6
Fremont/Fremont Bergan 11, Lincoln North Star 1
Lincoln Southeast 6, Lincoln Southwest 0
Final: Fremont/Fremont Bergan 6, Lincoln Southeast 3
====================================
CLASS B
B-1 at Waverly
Ralston 16, Branched Oak 12
Elkhorn Mt. Michael 10, Platteview 0
Waverly 11, Ralston 3
Final (Monday): Waverly vs. Elkhorn Mt. Michael
B-2 at Bennington
Nebraska City 4, Beatrice 0
Bennington 8, Thurston-Cuming County 0
Final (Monday): Nebraska City vs. Bennington
B-3 at Plattsmouth
Omaha Concordia/Brownell-Talbot/Christian 4, Blair 3
Norris 10, Plattsmouth 9
Final (Monday): Norris vs. Omaha Concordia/Brownell-Talbot/Christian
B-4 at Seward
Seward 11, Central City/Fullerton 2
Lincoln Pius X 9, Omaha Roncalli 5
Final (Monday): Lincoln Pius X vs. Seward
B-5 at Omaha Skutt
Omaha Skutt 6, Arlington 5
Hastings 13, Omaha Gross 1
Final (Monday): Omaha Skutt vs. Hastings
B-6 at Elkhorn
Platte Valley 8, Wahoo/Wahoo Neumann/Lincoln Lutheran 4
Elkhorn 10, South Sioux City 0
Final (Monday): Platte Valley vs. Elkhorn
A-1
Millard West 9, Lincoln Northeast 4
Kearney 6, Millard North 5
Final: Kearney 4, Millard West 2
A-2
Elkhorn South 10, Omaha Northwest 0
Papillion-LaVista 10, Omaha Burke 3
Final: Elkhorn South 9, Papillion-LaVista 4
A-3
Millard South 6, Papillion-LaVista South 0
Lincoln East 4, Omaha Central 3
Final: Millard South 6, Lincoln East 0
A-4
Gretna 7, Norfolk 0
Omaha Westside 8, Columbus 2
Final: Gretna 3, Omaha Westside 2
A-5
Omaha Creighton Prep 4, Bellevue East 3
Grand Island 6, Bellevue West 2
Final: Grand Island 6, Omaha Creighton Prep 4
A-6
Fremont/Fremont Bergan 11, Lincoln North Star 1
Lincoln Southeast 6, Lincoln Southwest 0
Final: Fremont/Fremont Bergan 6, Lincoln Southeast 3
====================================
CLASS B
B-1 at Waverly
Ralston 16, Branched Oak 12
Elkhorn Mt. Michael 10, Platteview 0
Waverly 11, Ralston 3
Final (Monday): Waverly vs. Elkhorn Mt. Michael
B-2 at Bennington
Nebraska City 4, Beatrice 0
Bennington 8, Thurston-Cuming County 0
Final (Monday): Nebraska City vs. Bennington
B-3 at Plattsmouth
Omaha Concordia/Brownell-Talbot/Christian 4, Blair 3
Norris 10, Plattsmouth 9
Final (Monday): Norris vs. Omaha Concordia/Brownell-Talbot/Christian
B-4 at Seward
Seward 11, Central City/Fullerton 2
Lincoln Pius X 9, Omaha Roncalli 5
Final (Monday): Lincoln Pius X vs. Seward
B-5 at Omaha Skutt
Omaha Skutt 6, Arlington 5
Hastings 13, Omaha Gross 1
Final (Monday): Omaha Skutt vs. Hastings
B-6 at Elkhorn
Platte Valley 8, Wahoo/Wahoo Neumann/Lincoln Lutheran 4
Elkhorn 10, South Sioux City 0
Final (Monday): Platte Valley vs. Elkhorn