CLASS A
at Pinnacle Bank Arena
#1 Millard South (23-2) - 2:00 p.m.
#8 Lincoln High (16-9)
#4 Lincoln East (21-4) - 3:45 p.m.
#5 Papillion-LaVista (18-7)
#3 Millard North (23-2) - 7:00 p.m.
#6 Lincoln Southwest (17-8)
#2 Omaha Westside (22-2) - 8:45 p.m.
#7 Lincoln Pius X (15-9)
==============================
CLASS B
at Pinnacle Bank Arena
#3 Elkhorn (23-3) - 9:00 a.m.
#6 York (16-7)
#2 Seward (20-4) - 10:45 a.m.
#7 Elkhorn South (13-12)
at Devaney Sports Center
#4 Platteview (23-3) - 7:00 p.m.
#5 South Sioux City (21-4)
#1 Sidney (21-3) - 8:45 p.m.
#8 Beatrice (14-8)
==============================
CLASS C1
at Devaney Sports Center
#3 Lincoln Christian (19-4) - 9:00 a.m.
#6 Auburn (21-4)
#2 Wahoo Neumann (19-4) - 10:45 a.m.
#7 Grand Island Central Catholic (18-7)
#1 Mitchell (26-0) - 2:00 p.m.
#8 Pierce (17-8)
#4 Wahoo (23-3) - 3:45 p.m.
#5 Columbus Scotus (19-5)
==============================
CLASS C2
at Lincoln North Star
#1 Hastings St. Cecilia (21-2) - 2:00 p.m.
#8 Hartington Cedar Catholic (16-8)
#4 North Platte St. Patrick's (22-3) - 3:45 p.m.
#5 Ravenna (20-5)
#3 Superior (25-1) - 7:00 p.m.
#6 Fremont Bergan (18-6)
#2 Stanton (23-3) - 8:45 p.m.
#7 Burwell (20-5)
==============================
CLASS D1
at Lincoln Southwest
#1 Pleasanton (23-1) - 9:00 a.m.
#8 Hitchcock County (18-6)
#4 Humphrey/Lindsay Holy Family (21-4) - 10:45 a.m.
#5 North Central (22-3)
#2 Bruning-Davenport/Shickley (24-2) - 2:00 p.m.
#7 Friend (21-4)
#3 Guardian Angels Central Catholic (20-6) - 3:45 p.m.
#6 Ansley/Litchfield (20-3)
==============================
CLASS D2
at Lincoln North Star
#1 Falls City Sacred Heart (24-1) - 9:00 a.m.
#8 Sandhills/Thedford (10-11)
#4 Wauneta-Palisade (16-7) - 10:45 a.m.
#5 Hyannis (20-2)
at Lincoln Southwest
#3 Exeter-Milligan (21-6) - 7:00 p.m.
#6 Red Cloud (19-5)
#2 Humphrey St. Francis (24-2) - 8:45 p.m.
#7 Riverside (14-11)
at Pinnacle Bank Arena
#1 Millard South (23-2) - 2:00 p.m.
#8 Lincoln High (16-9)
#4 Lincoln East (21-4) - 3:45 p.m.
#5 Papillion-LaVista (18-7)
#3 Millard North (23-2) - 7:00 p.m.
#6 Lincoln Southwest (17-8)
#2 Omaha Westside (22-2) - 8:45 p.m.
#7 Lincoln Pius X (15-9)
==============================
CLASS B
at Pinnacle Bank Arena
#3 Elkhorn (23-3) - 9:00 a.m.
#6 York (16-7)
#2 Seward (20-4) - 10:45 a.m.
#7 Elkhorn South (13-12)
at Devaney Sports Center
#4 Platteview (23-3) - 7:00 p.m.
#5 South Sioux City (21-4)
#1 Sidney (21-3) - 8:45 p.m.
#8 Beatrice (14-8)
==============================
CLASS C1
at Devaney Sports Center
#3 Lincoln Christian (19-4) - 9:00 a.m.
#6 Auburn (21-4)
#2 Wahoo Neumann (19-4) - 10:45 a.m.
#7 Grand Island Central Catholic (18-7)
#1 Mitchell (26-0) - 2:00 p.m.
#8 Pierce (17-8)
#4 Wahoo (23-3) - 3:45 p.m.
#5 Columbus Scotus (19-5)
==============================
CLASS C2
at Lincoln North Star
#1 Hastings St. Cecilia (21-2) - 2:00 p.m.
#8 Hartington Cedar Catholic (16-8)
#4 North Platte St. Patrick's (22-3) - 3:45 p.m.
#5 Ravenna (20-5)
#3 Superior (25-1) - 7:00 p.m.
#6 Fremont Bergan (18-6)
#2 Stanton (23-3) - 8:45 p.m.
#7 Burwell (20-5)
==============================
CLASS D1
at Lincoln Southwest
#1 Pleasanton (23-1) - 9:00 a.m.
#8 Hitchcock County (18-6)
#4 Humphrey/Lindsay Holy Family (21-4) - 10:45 a.m.
#5 North Central (22-3)
#2 Bruning-Davenport/Shickley (24-2) - 2:00 p.m.
#7 Friend (21-4)
#3 Guardian Angels Central Catholic (20-6) - 3:45 p.m.
#6 Ansley/Litchfield (20-3)
==============================
CLASS D2
at Lincoln North Star
#1 Falls City Sacred Heart (24-1) - 9:00 a.m.
#8 Sandhills/Thedford (10-11)
#4 Wauneta-Palisade (16-7) - 10:45 a.m.
#5 Hyannis (20-2)
at Lincoln Southwest
#3 Exeter-Milligan (21-6) - 7:00 p.m.
#6 Red Cloud (19-5)
#2 Humphrey St. Francis (24-2) - 8:45 p.m.
#7 Riverside (14-11)