CLASS A
A-1 at Millard South
Lincoln High 4, Norfolk 2
Saturday
Millard South (28-4) vs. Lincoln High (8-16)
Elkhorn South (17-12) vs. Lincoln Southeast (17-10)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-2 at Bellevue West
Grand Island 10, Omaha Northwest 1
Saturday
Bellevue West (25-4) vs. Grand Island (9-16)
Omaha Westside (18-13) vs. Lincoln Pius X (13-12)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-3 at Den Hartog Field
Bellevue East 6, Lincoln Northeast 1
Saturday
Lincoln East (20-7) vs. Bellevue East (10-19)
Omaha Creighton Prep (17-12) vs. Columbus (16-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-4 at Papillion-LaVista South
Omaha North 6, Omaha South 5
Saturday
Papillion-LaVista South (18-8) vs. Omaha North (9-18)
Millard North (19-10) vs. Gretna (12-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-5 at Millard West
Omaha Central 13, Omaha Bryan 3
Saturday
Millard West (22-11) vs. Omaha Central (15-16)
Papillion-LaVista (18-12) vs. Omaha Burke (11-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-6 at Fremont
Saturday
Fremont Bergan (16-6) vs. Lincoln North Star (11-14)
Lincoln Southwest (17-10) vs. Kearney (14-13)
Final (two winners)
A-1 at Millard South
Lincoln High 4, Norfolk 2
Saturday
Millard South (28-4) vs. Lincoln High (8-16)
Elkhorn South (17-12) vs. Lincoln Southeast (17-10)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-2 at Bellevue West
Grand Island 10, Omaha Northwest 1
Saturday
Bellevue West (25-4) vs. Grand Island (9-16)
Omaha Westside (18-13) vs. Lincoln Pius X (13-12)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-3 at Den Hartog Field
Bellevue East 6, Lincoln Northeast 1
Saturday
Lincoln East (20-7) vs. Bellevue East (10-19)
Omaha Creighton Prep (17-12) vs. Columbus (16-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-4 at Papillion-LaVista South
Omaha North 6, Omaha South 5
Saturday
Papillion-LaVista South (18-8) vs. Omaha North (9-18)
Millard North (19-10) vs. Gretna (12-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-5 at Millard West
Omaha Central 13, Omaha Bryan 3
Saturday
Millard West (22-11) vs. Omaha Central (15-16)
Papillion-LaVista (18-12) vs. Omaha Burke (11-13)
Final (two winners)
--------------------------------------------
A-6 at Fremont
Saturday
Fremont Bergan (16-6) vs. Lincoln North Star (11-14)
Lincoln Southwest (17-10) vs. Kearney (14-13)
Final (two winners)