NORTH
Josh Baker, Omaha Burke
Theo Blum, Wahoo Neumann
Mason Bogacz, Millard North
Cameron Breinig, Elkhorn Mt. Michael
Brody Brennan, Alliance
Shannon Brewer, Omaha Creighton Prep
Nate Bartling, Elm Creek
Marsan Casteneda, Lincoln Northeast
Evan Chohon, Columbus Scotus
Ethan Cox, Blair
Devin Denker, Norfolk
Braden Dey, Lincoln North Star
Alec Ellis, Omaha Burke
Peter Gehrls, Omaha Creighton Prep
Jason Hahlbeck, O'Neill
Stephen Hillis, Hartington Cedar Catholic
Sylvo Johnson, Bellevue West
Payton Kinne, Grand Island
Malcolm Lee, Bellevue West
Dixon Loeffler, Elkhorn South
Anthony Magor, Lincoln High
Max Mason, Scottsbluff
Jacey Nutter, Sandhills/Thedford
Kendrick Parker, Omaha North
Jordan Paup, Central City
Cody Ritterbush, Millard North
Jake Ruzicka, Wahoo
Alex Schiefelbein, Elkhorn
Hoss Smith, Oakland-Craig
Noah Vedral, Wahoo Neumann
Cole Wemhoff, Humphrey St. Francis
Griffen Wenz, Grand Island
Zion Williams, Omaha North
Braden Wright, Elkhorn South
Coaches
Mark Hudson, Boone Central/Newman Grove (head)
Chris Koozer, Sidney
Seth McClain, Fremont
Ron Evans, Amherst
Russ Harvey, Grand Island
Dan Zoucha, Boone Central/Newman Grove
==========================
SOUTH
Zach Acamo, Bellevue East
Tristan Anderson, Omaha South
Patrick Arnold, Gretna
Christian Banker, Omaha Skutt
Jackson Berney, Holdrege
Brice Broz, Wilber-Clatonia
Grant Bruner, Gretna
Jordan Flowers, Omaha Central
Nick Gray, Norris
Diego Gutierrez, Ralston
T.J. Hansen, Lincoln Pius X
Rhett Harms, Crete
Braeden Hartwig, Lincoln Southwest
Kipp Hergenrader, Lincoln Southeast
Trent Hixson, Omaha Skutt
Riley Hornolka, Wilber-Clatonia
Noah Kerchal, Dundy County-Stratton
Brett Kitrell, Ashland-Greenwood
Alex Kowalski, York
Isaac Larson, McCook
Jaret Matson, McCook
Hunter Miller, Cross County
Dalton Peters, Aurora
Tanner Peterson, Sutton
Cavion Randall, Lincoln East
Sammy Scharff, Millard West
Grant Schmidt, Hastings St. Cecilia
Vinny Schmidt, Hastings
Dominic Simpson, Papillion-LaVista South
Rudy Stofer, Kearney
Austin Stuhr, Heartland
Shae Wyatt, Millard West
Brody Zabel, Norris
Lucas Zelino, Lincoln Southwest
Coaches
Matt Turman, Omaha Skutt (head coach)
Anthony Dunn, Bellevue East
Steve Ramer, Sutton
William Wagner, Axtell
Seth Turman, Millard West
John Dooley, Omaha Skutt
Josh Baker, Omaha Burke
Theo Blum, Wahoo Neumann
Mason Bogacz, Millard North
Cameron Breinig, Elkhorn Mt. Michael
Brody Brennan, Alliance
Shannon Brewer, Omaha Creighton Prep
Nate Bartling, Elm Creek
Marsan Casteneda, Lincoln Northeast
Evan Chohon, Columbus Scotus
Ethan Cox, Blair
Devin Denker, Norfolk
Braden Dey, Lincoln North Star
Alec Ellis, Omaha Burke
Peter Gehrls, Omaha Creighton Prep
Jason Hahlbeck, O'Neill
Stephen Hillis, Hartington Cedar Catholic
Sylvo Johnson, Bellevue West
Payton Kinne, Grand Island
Malcolm Lee, Bellevue West
Dixon Loeffler, Elkhorn South
Anthony Magor, Lincoln High
Max Mason, Scottsbluff
Jacey Nutter, Sandhills/Thedford
Kendrick Parker, Omaha North
Jordan Paup, Central City
Cody Ritterbush, Millard North
Jake Ruzicka, Wahoo
Alex Schiefelbein, Elkhorn
Hoss Smith, Oakland-Craig
Noah Vedral, Wahoo Neumann
Cole Wemhoff, Humphrey St. Francis
Griffen Wenz, Grand Island
Zion Williams, Omaha North
Braden Wright, Elkhorn South
Coaches
Mark Hudson, Boone Central/Newman Grove (head)
Chris Koozer, Sidney
Seth McClain, Fremont
Ron Evans, Amherst
Russ Harvey, Grand Island
Dan Zoucha, Boone Central/Newman Grove
==========================
SOUTH
Zach Acamo, Bellevue East
Tristan Anderson, Omaha South
Patrick Arnold, Gretna
Christian Banker, Omaha Skutt
Jackson Berney, Holdrege
Brice Broz, Wilber-Clatonia
Grant Bruner, Gretna
Jordan Flowers, Omaha Central
Nick Gray, Norris
Diego Gutierrez, Ralston
T.J. Hansen, Lincoln Pius X
Rhett Harms, Crete
Braeden Hartwig, Lincoln Southwest
Kipp Hergenrader, Lincoln Southeast
Trent Hixson, Omaha Skutt
Riley Hornolka, Wilber-Clatonia
Noah Kerchal, Dundy County-Stratton
Brett Kitrell, Ashland-Greenwood
Alex Kowalski, York
Isaac Larson, McCook
Jaret Matson, McCook
Hunter Miller, Cross County
Dalton Peters, Aurora
Tanner Peterson, Sutton
Cavion Randall, Lincoln East
Sammy Scharff, Millard West
Grant Schmidt, Hastings St. Cecilia
Vinny Schmidt, Hastings
Dominic Simpson, Papillion-LaVista South
Rudy Stofer, Kearney
Austin Stuhr, Heartland
Shae Wyatt, Millard West
Brody Zabel, Norris
Lucas Zelino, Lincoln Southwest
Coaches
Matt Turman, Omaha Skutt (head coach)
Anthony Dunn, Bellevue East
Steve Ramer, Sutton
William Wagner, Axtell
Seth Turman, Millard West
John Dooley, Omaha Skutt