CLASS A
1. Millard South - 166.5
2. Columbus - 157.5
2. Omaha Burke - 157.5
4. Lincoln East - 157
5. Kearney - 143
6. Omaha Central - 88
7. Grand Island - 83
8. Papillion-LaVista - 77.5
9. Bellevue East - 70
10. Papillion-LaVista South - 63.5
11. Norfolk - 54
12. Millard West - 52.5
13. Omaha Bryan - 47
13. Omaha Westside - 47
15 .Gretna - 45
16. Lincoln High - 38
17. Omaha Creighton Prep - 34
18. South Sioux City - 33
19. Millard North - 30.5
20. Elkhorn South - 30
20. Lincoln Northeast - 30
22. Lincoln Southeast - 27
23. Fremont - 19
24. Elkhorn - 17
25. Bellevue West - 12.5
26. Lincoln Pius X - 11
27. Omaha Northwest - 8
28. Lincoln North Star - 7
28. Omaha North - 7
30. Lincoln Southwest - 5
31. Omaha Benson - 4
32. Omaha South - 2
106
1st Place - Gabe Grice of Bellevue East
2nd Place - Caleb Coyle of Millard South
3rd Place - Juan Pedro Jr. of Grand Island
4th Place - Brandon Baustert of Lincoln East
5th Place - Archer Heelan of Kearney
6th Place - Michael Colling of Omaha Westside
113
1st Place - Garrett Grice of Bellevue East
2nd Place - Emilio Haynes of Omaha Central
3rd Place - Blake Cushing of Grand Island
4th Place - Hunter Nagatani of Kearney
5th Place - Clay Cerny of Columbus
6th Place - Ethan Batterton of Lincoln Southeast
120
1st Place - Jakason Burks of Omaha Burke
2nd Place - Nathan Rizek of Lincoln East
3rd Place - Rylie Steele of Kearney
4th Place - Tanner Kobza of Columbus
5th Place - Peyton Martinez of South Sioux City
6th Place - Solomon Allerheiligen of Millard North
126
1st Place - Camden Russell of Millard West
2nd Place - Ladamien Sturdivant of Omaha Bryan
3rd Place - Conor Knopick of Millard South
4th Place - Daniel Derosier of Bellevue East
5th Place - Cody Carlson of Fremont
6th Place - Cody Niemiec of Papillion-LaVista
132
1st Place - Phillip Moomey of Kearney
2nd Place - Antrell Taylor of Millard South
3rd Place - Carter Kucera of Columbus
4th Place - Jeromy Nielsen of Omaha Burke
5th Place - Breckin Sperling of Lincoln East
6th Place - Nolan Niemiec of Papillion-LaVista
138
1st Place - Maxx Mayfield of Lincoln East
2nd Place - Tyler Antoniak of Millard South
3rd Place - Gauge Mcbride of Kearney
4th Place - Peyton Meink of Millard North
5th Place - Blaine Miller of Omaha Burke
6th Place - Preston Mort of Lincoln Northeast
145
1st Place - Nick James of Kearney
2nd Place - Levi May of Millard West
3rd Place - Creighton Baughman of Papillion-LaVista
4th Place - Deon Davis of Omaha Central
5th Place - Caleb Connor of Papillion-LaVista South
6th Place - Trey Nielsen of Omaha Burke
152
1st Place - Chance Fry of Lincoln East
2nd Place - Cole Price of Papillion-LaVista
3rd Place - Deson Stapleton of Omaha Burke
4th Place - Justin Davis of Omaha Central
5th Place - Alex Irizarry of Papillion-LaVista South
6th Place - Ethan Valencia of Millard West
160
1st Place - James Burks of Omaha Burke
2nd Place - Avery Mcmeekin of Columbus
3rd Place - Nolan Johnston of Omaha Westside
4th Place - Liam Kirk of Elkhorn South
5th Place - Carter Abels of Kearney
6th Place - Brogan Zegers of Lincoln Southeast
170
1st Place - Isaiah Alford of Lincoln High
2nd Place - Cole Huss of Gretna
3rd Place - Grant Lyman of Lincoln East
4th Place - Blayze Standley of Columbus
5th Place - Kale Dawson of Bellevue West
6th Place - Blake Forsythe of Norfolk
182
1st Place - Isaac Trumble of Millard South
2nd Place - Trajen Linear of Papillion-LaVista South
3rd Place - Cedric Relford of Elkhorn
4th Place - Andrew Muthersbaugh of Lincoln East
5th Place - Carson Zwingman of Columbus
6th Place - Oscar Richter of Grand Island
195
1st Place - Dillyn Miller of Omaha Burke
2nd Place - Tj Huber of Gretna
3rd Place - Josh Trumble of Millard South
4th Place - Anthony Deanda of Columbus
5th Place - Jacob Hilding of Omaha Central
6th Place - Anthony Stege of Lincoln Northeast
220
1st Place - Kasten Grape of Columbus
2nd Place - Tony Pray of Creighton Prep
3rd Place - Jaylon Walker of Omaha Bryan
4th Place - Luis Quezada of South Sioux City
5th Place - Gavin Peitzmeier of Millard South
6th Place - Chris Karmazin of Lincoln East
285
1st Place - Conner Cowling of Norfolk
2nd Place - Cade Haberman of Omaha Westside
3rd Place - Ethan Mcphillips of Grand Island
4th Place - Jacob Frezell-mcclinton of Omaha Central
5th Place - Peyton Spencer of Lincoln Northeast
6th Place - Jack Hasz of Creighton Prep
1. Millard South - 166.5
2. Columbus - 157.5
2. Omaha Burke - 157.5
4. Lincoln East - 157
5. Kearney - 143
6. Omaha Central - 88
7. Grand Island - 83
8. Papillion-LaVista - 77.5
9. Bellevue East - 70
10. Papillion-LaVista South - 63.5
11. Norfolk - 54
12. Millard West - 52.5
13. Omaha Bryan - 47
13. Omaha Westside - 47
15 .Gretna - 45
16. Lincoln High - 38
17. Omaha Creighton Prep - 34
18. South Sioux City - 33
19. Millard North - 30.5
20. Elkhorn South - 30
20. Lincoln Northeast - 30
22. Lincoln Southeast - 27
23. Fremont - 19
24. Elkhorn - 17
25. Bellevue West - 12.5
26. Lincoln Pius X - 11
27. Omaha Northwest - 8
28. Lincoln North Star - 7
28. Omaha North - 7
30. Lincoln Southwest - 5
31. Omaha Benson - 4
32. Omaha South - 2
106
1st Place - Gabe Grice of Bellevue East
2nd Place - Caleb Coyle of Millard South
3rd Place - Juan Pedro Jr. of Grand Island
4th Place - Brandon Baustert of Lincoln East
5th Place - Archer Heelan of Kearney
6th Place - Michael Colling of Omaha Westside
113
1st Place - Garrett Grice of Bellevue East
2nd Place - Emilio Haynes of Omaha Central
3rd Place - Blake Cushing of Grand Island
4th Place - Hunter Nagatani of Kearney
5th Place - Clay Cerny of Columbus
6th Place - Ethan Batterton of Lincoln Southeast
120
1st Place - Jakason Burks of Omaha Burke
2nd Place - Nathan Rizek of Lincoln East
3rd Place - Rylie Steele of Kearney
4th Place - Tanner Kobza of Columbus
5th Place - Peyton Martinez of South Sioux City
6th Place - Solomon Allerheiligen of Millard North
126
1st Place - Camden Russell of Millard West
2nd Place - Ladamien Sturdivant of Omaha Bryan
3rd Place - Conor Knopick of Millard South
4th Place - Daniel Derosier of Bellevue East
5th Place - Cody Carlson of Fremont
6th Place - Cody Niemiec of Papillion-LaVista
132
1st Place - Phillip Moomey of Kearney
2nd Place - Antrell Taylor of Millard South
3rd Place - Carter Kucera of Columbus
4th Place - Jeromy Nielsen of Omaha Burke
5th Place - Breckin Sperling of Lincoln East
6th Place - Nolan Niemiec of Papillion-LaVista
138
1st Place - Maxx Mayfield of Lincoln East
2nd Place - Tyler Antoniak of Millard South
3rd Place - Gauge Mcbride of Kearney
4th Place - Peyton Meink of Millard North
5th Place - Blaine Miller of Omaha Burke
6th Place - Preston Mort of Lincoln Northeast
145
1st Place - Nick James of Kearney
2nd Place - Levi May of Millard West
3rd Place - Creighton Baughman of Papillion-LaVista
4th Place - Deon Davis of Omaha Central
5th Place - Caleb Connor of Papillion-LaVista South
6th Place - Trey Nielsen of Omaha Burke
152
1st Place - Chance Fry of Lincoln East
2nd Place - Cole Price of Papillion-LaVista
3rd Place - Deson Stapleton of Omaha Burke
4th Place - Justin Davis of Omaha Central
5th Place - Alex Irizarry of Papillion-LaVista South
6th Place - Ethan Valencia of Millard West
160
1st Place - James Burks of Omaha Burke
2nd Place - Avery Mcmeekin of Columbus
3rd Place - Nolan Johnston of Omaha Westside
4th Place - Liam Kirk of Elkhorn South
5th Place - Carter Abels of Kearney
6th Place - Brogan Zegers of Lincoln Southeast
170
1st Place - Isaiah Alford of Lincoln High
2nd Place - Cole Huss of Gretna
3rd Place - Grant Lyman of Lincoln East
4th Place - Blayze Standley of Columbus
5th Place - Kale Dawson of Bellevue West
6th Place - Blake Forsythe of Norfolk
182
1st Place - Isaac Trumble of Millard South
2nd Place - Trajen Linear of Papillion-LaVista South
3rd Place - Cedric Relford of Elkhorn
4th Place - Andrew Muthersbaugh of Lincoln East
5th Place - Carson Zwingman of Columbus
6th Place - Oscar Richter of Grand Island
195
1st Place - Dillyn Miller of Omaha Burke
2nd Place - Tj Huber of Gretna
3rd Place - Josh Trumble of Millard South
4th Place - Anthony Deanda of Columbus
5th Place - Jacob Hilding of Omaha Central
6th Place - Anthony Stege of Lincoln Northeast
220
1st Place - Kasten Grape of Columbus
2nd Place - Tony Pray of Creighton Prep
3rd Place - Jaylon Walker of Omaha Bryan
4th Place - Luis Quezada of South Sioux City
5th Place - Gavin Peitzmeier of Millard South
6th Place - Chris Karmazin of Lincoln East
285
1st Place - Conner Cowling of Norfolk
2nd Place - Cade Haberman of Omaha Westside
3rd Place - Ethan Mcphillips of Grand Island
4th Place - Jacob Frezell-mcclinton of Omaha Central
5th Place - Peyton Spencer of Lincoln Northeast
6th Place - Jack Hasz of Creighton Prep